Hakkımızda

Şirketimiz 19 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. Bu 20 yıl içerisinde diğer firmaların ithalat-ihracat faaliyetlerinde yer alarak inanılmaz bir büyüme ve başarı sergilemiştir. Şirketimiz ağırlıklı olarak ihracata odaklanmış olup, eski Sovyetler Birliği ülkeleri ve özellikle Avrupa ile ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Ayrıca firmamız danışmanlık rolünde iki dev kuruluş ile Türkiye'de temsilcilik yaparak çalışmakta ve Türkiye'de faaliyet gösteren Türk ve yabancı şirketler ile gerekli iş ilişkilerini sağlamakta ve geliştirmektedir. Türkiye merkezli Türk ve yabancı firmaları uluslararası düzeyde temsil ve sunma sorumluluğunu da üstleniyoruz. Dünya çapında tanınan bir sağlayıcı olmayı hedefleyen bir şirket olarak, anlaşmalı olduğumuz ülke sayısını sürekli genişletiyoruz.

Odak noktamız fındık ürünleri olup ithalat ve ihracatını yaptığımız kalemler şunlardır: Natürel fındık; kavrulmuş fındık; doğranmış fındık; Fındık ezmesi. Gürcistan'da kendi fındık işleme fabrikamız var.

Fabrikamızın 2014 yılında faaliyete geçmesine rağmen (Gürcistan Özurgeti ve Zugdidi'de) birçok Avrupa ülkesine ihracat yaptık. İhracatımız çoğunlukla 11-13 mm, 13-15 mm ve 15+ mm fındık gibi farklı çeşitlerdeki doğal fındıklara dayanmaktadır. 50 kg jüt çuval ve 1 tonluk big bag için paketleme yapıyoruz. Ürünlerimiz ancak makinede tüm analizleri yapıldıktan sonra sevk edilmektedir.

Fındık ürünlerimizi yüksek kalite seviyelerinde, uygun fiyatlarla ve isteklerinize uygun olarak tedarik edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bizim için çok önemlidir ve bu hedeflere ulaşmak için sürekli olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak veya iş planlarını ve karşılıklı faydaları tartışmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla